OPTIMIZASYON NEDİR ?
Her zaman en iyi destek, en iyi hizmet!

Tam olarak kelime karşılığı 'En iyileme' dir. Herhangi bir uygulamanın, sistem kaynaklarını en az kullanacağı şekilde dizayn etme işlemidir. Veri adedi yada kullanıcı sayısı fazla olan sistemlerde kesinlikle uygulanması gereken bir sistemdir. Optimizasyon ile çalışan uygulama daha hızlı ve daha uyumlu çalışmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

  SEO kelimesini açılımı (Search Engine Optimization) şeklindedir. Arama Motoru Optimizasyonu, belli kelimeler için arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek amacıyla yapılan web sayfası optimizasyonu, iç ve dış bir çok etkenin analiz edilmesi, iyileştirmelerin uygulanması ve devamlı geliştirilmesi işlemlerinden oluşmaktadır. Tüm dünyada rekabet piyasasında büyük önem arz eden ve piyasada milyarlarca doların harcandığı SEO çalışmaları, şirketin tanıtımı ve sağlayacağı yeni müşteriler açısından oldukça stratejik bir noktaya sahiptir. SEO şirketinizi herhangi bir internet kullanıcısından, bir holdingin başkanına kadar herkese duyurma işleminin en etkin yoludur.

 Sunucu (Server) Optimizasyonu Nedir ?

  Sunucunuzun en performanslı şekilde çalışma için gerekli ayarların yapılması işlemine denir. Sunucunuzda çalışan servisler, veritabanı vb. uygulamalardan en performansı almanız oluşabilecek sistem arızaları için şimdiden önlem alınmasını ve sunucunuzdaki uygulamalarınızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Sunucu optimizasyonu hizmetimizden Ek Hizmet Paketleri sayfamızdan optimizasyon paket satın alarak yararlanabilirsiniz.

Netscaler Sunucu (Server) Optimizasyonu Nedir ?

  Sunucunuzda çalışan servis ve uygulamaların en iyi performansı yakalamaları için yapılan optimizasyon ayarlarına istinaden, performansı dahada arttırmak aracı donanımlarlada mümkündür. Netscaler sisteminin sunmuş olduğunu optimizasyon servisi sayesinde siteleriniz için ön bellek (caching) vb. özelliklerle daha iyi performans almak mümkün olabilir. Netscaler hizmetimizden Ek Hizmet Paketleri sayfamızdan optimizasyon paket satın alarak yararlanabilirsiniz.


enghost